Menu

Waldemar Balcerek – wielokrotny mistrz Polski AB Cup Rally – współpracuje z CarsUp

Dziś zgłosił się do na Pan Waldemar Balcerek, wielokrotny mistrz Polski w rajdach amatorskich w klasie AB Cup. Pan Waldemar zainteresował się naszą ofertą podczas przeglądania strony Cars-up. Poprosiliśmy go o kilka słów rozmowy z racji wiedzy jaką posiada. Współpraca z nim będzie dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz wyzwaniem, gdyż Pan Waldemar ma ściśle określone potrzeby a jego wiedza na temat motoryzacji „mocno” wykracza poza szarą rzeczywistość. 

Mirek: Co sprawiło, że zdecydował się Pan na zakup samochodu w USA ??

Waldemar: Przeglądając oferty na rynku amerykańskim, stwierdziłem że  nie lada okazja czeka tam na prawdziwych pasjonatów motoryzacji, dla ludzi  którzy kolekcjonują unikatowe pojazdy. Często na rynku w USA dostępne są samochody, które produkowane były wyłącznie z przeznaczeniem do  sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Bardzo często spotykam tam modele,  które w Europie były niemalże niedostępne a których posiadaniem chciałabym móc się pochwalić kiedyś w przyszłości moim przyjaciołom. Jest to dla mnie  bardzo ważny aspekt , gdyż lubię niepowtarzalność, unikatowość, lubię wyróżniać się na drodze. Zakup unikatowego samochodu w USA jest szansą na  poprawę jakości życia dla wielu z nas…

Mirek: Czy zastanawiał się Pan kiedyś, jakie korzyści zapewnia sprowadzanie samochodu z Ameryki ?

Waldemar : Jest wiele zalet takiego przedsięwzięcia. Pomimo  dodatkowych kosztów, można wiele zyskać. Przedstawię kilka z nich, dlaczego  warto postawić na import aut z USA a ja w tym celu wybrałem firmę Cars-up. 

A oto kilka zalet, które zdecydowały o moim wyborze. 

Importując auta z USA, można sporo zaoszczędzić, 

Wciąż panuje przekonanie, że wysokie koszty związane z zakupem auta w USA  równoważą końcowe oszczędności. Prawda jest zupełnie inna. Na aukcjach w  USA często można znaleźć prawdziwe okazje. Standard życia w USA jest  znacznie wyższy niż w Europie, dlatego właściciele częściej wymieniają tam samochody. Samochody nawet kilkuletnie są tam bardzo dobrym stanie a wystawiane są na sprzedaż w niskich i bardzo atrakcyjnych cenach w  odniesieniu do cen oferowanych na rynkach w Europie.

Na rynku w USA często spotkam samochód unikatowy, niepowtarzalny, który  szybko będzie zyskiwał na wartości a Polsce samochody takie w ostatnich  latach są bardzo poszukiwane i właśnie takiego samochodu poszukuję.  

Mirek: O jakim konkretnie samochodzie w tej chwili Pan myśli?? 

P.Waldemar: To jest oczywiste, z racji mojego zamiłowania do motoryzacji  oraz wspomnień z rajdów w jakich startowałem wciąż numerem „jeden” pozostaje dla mnie Mitsubishi Lancer Evolution. Jest to samochód  nieprzeciętny, technologicznie daleko wybiegający w przyszłość. Samochód  ten ma nieograniczone możliwości. Ja natomiast chciałbym aby jeden z nich  zagościł na stałe w moim garażu.

Mirek: Dlaczego import z USA ? 

Pan Waldemar: Kupując dla siebie- zyskujesz jakość

Samochody na amerykańskim rynku są lepiej wyposażone niż ich europejskie  odpowiedniki. W ostatnim czasie przeglądałem wiele ofert z rynku 

amerykańskiego i z całą pewnością twierdzę, że wyposażenie samochodów tam  jeżdżących mocno odbiega od tych, oferowanych w Europie. 

Następnym, ważnym aspektem jest sytuacja materialna, która powoduje że  samochody w USA są częściej wymieniane przez ich właścicieli. Sytuacja ta  jest zupełnie odmienna niż w Europie, gdzie średnia wieku samochodu na naszych drogach to często kilkanaście lat.. 

Nie bez znaczenia jest również stan dróg na jakich samochód był użytkowany.  W Stanach Zjednoczonych drogi są w bardzo dobrym stanie, dzięki temu jazda  nie przyczynia się do nadmiernej eksploatacji samochodu. Z tego  powodu używane samochody amerykańskie są w lepszym stanie technicznym  niż te sprzedawane w Europie. 

 Import aut z USA jest zatem gwarancją, że dokonując tam zakupu,  zdobywamy solidny pojazd z pewną historią, którym cieszyć się będziemy  przez lata. 

Dziękuję za rozmowę, obiecuję ze wywiążę się z powierzonego zdania a  Państwa, którzy są zainteresowani zakupem samochodu w USA zapraszamy  do kontaktu. 

Wspólnie „POROZMAWIAMY O OFERCIE”.

Call Now Button