Menu

Opinia klientów Import Aut z USA

import aut z usa - nasi klienci

Jednym z naszych pierwszych klientów był pan Mariusz. Kierownik w jednym z państwowych urzędów, który zgłosił się z prośbą o zakup samochodu na rynku amerykańskim. Miał ściśle określone potrzeby i wymagania. Chodziło mu o samochód niski, z dużym przestronnym bagażnikiem i napędem na cztery koła. Wspólnie założyliśmy, że będzie to samochód niemiecki i w tym kręgu rozpoczęliśmy poszukiwania. Udało nam się wytypować kilka modeli, na których skupiliśmy  uwagę.

Jednym z nich było BMW serii 3 wersji GT. Dwie licytacje przekroczyły zaplanowany budżet, trzecia okazała się wygraną i udało nam się zakupić samochód z małymi uszkodzeniami w bogatej konfiguracji.
 Na obecną chwilę pan Mariusz już użytkuje swój nowy samochód.

Pierwszy raz sprowadzałem samochód z USA i wybór padł na firmę Cars-up. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu. Pomimo, iż długo wahałem się zakupem samochodu w USA, teraz wiem, że była to trafna decyzja. Cała procedura odbyła się szybko i bez problemowo, przy dużym zaangażowaniem właściciela firmy. Na pewno wrócę, gdy będę planował sprowadzić następne auto, tym razem dla swojej żony.

Mariusz Klient Cars-up

Jakiś czas temu zgłosił się do nas pan Bogdan z prośbą o zakup samochodu w USA. Młody, energiczny właściciel  szkoły tańca. Pan Bogdan potrzebował samochodu sportowego, ale również prestiżowego. Udało nam się wytypować kilka modeli aut. Ostatecznie wybór padł na Audi A5 w wersji s-line. Po kilku tygodniach p.Bogdan, zawodowy tancerz  został szczęśliwym posiadaczem swojego wymarzonego samochodu.

Samochód który odebrałem rewalcja ,żadnych usterek mechanicznych tylko to co było widać na zdjęciach. Czyli tylko blacharz, lakiernik i konwersja. Otrzymałem to co chciałem a nawet lepiej. Warto poczekać trochę dłużej. Jeśli ktoś szuka auta z USA to tylko tutaj

Bogdan klient Cars-up
Wiosną tego roku skontaktowała się z nami Pani Marta. Urocza business women, m.in. prowadzącą własny sklep z ekskluzywną bielizną dla kobiet
Pani Marta nie była do końca zdecydowana na jaki samochód chciałaby złożyć  zamówienie, pragnęła  zakupić auto ze sportowym zacięciem, „…z charakterem” jak to sama określiła.. Wybór padł na zgrabne i kobiece audi A5 w wersji sport w nadwoziu coupe.
Tym razem wytypowany przez nas egzemplarz kupiliśmy podczas pierwszej licytacji ,a cała procedura sprowadzenia przebiegła bardzo sprawnie, głównie dlatego, ze samochód pochodził z okolic Nowego Jorku co znacząco skróciło czas transportu.
Firma Cars-Up dodatkowo wyręczyła Panią Martę z czasochłonnego procesu rejestracji pojazdu.
W obecnej chwili Pani Marta jest już użytkownikiem swojego pięknego Audi A5,

Od momentu, gdy zrodziła się w myśl o zakupie samochodu, zaczęłam przeglądać oferty na rynku w kraju ale po dłuższym zastanowieniu i głębszej analizie zrozumiałam, ze oferty te zawsze pozostawiały jakiś niedosyt :słabe wyposażenie, bardzo duży przebieg bądź niejasna historia pojazdu. Zaczęłam szukać alternatywy. Poprzez znajomych dotarłam do firmy Cars-Up i umówiłam się na spotkanie z właścicielem firmy. Początkowo bardzo sceptycznie podeszłam do tego pomysłu ale po kilku chwilach rozmowy nie miałam już żadnych wątpliwości, ze jest to trafna decyzja. Ujęły mnie: profesjonalizm, miła i bardzo szczera rozmowa z Panem Mirosławem. Firma kompleksowo wywiązała się z mojego zlecenia a samochód już naprawiony i zarejestrowany ostał dostarczony pod mój dom. Z całego serca polecam firmę Cars-Up.

Marta- klientka Cars-Up
  Kilka dni temu zgłosił się do nas p. Dominik młody, ambitny człowiek ,który jest  specjalistą w swojej branży. Pan Dominik jest przedsiębiorcą, od kilku lat prowadzącym rodzinny biznes i z racji na swoje zamiłowania do motoryzacji oraz częstych wyjazdów na spotkania z klientami,  zdecydował się na zakup ekskluzywnego samochodu Audi S5 z rocznika 2020.Dla znawców, samochód ten jest ikoną i marzeniem wielu kierowców.
Podczas drugiej próby , udało nam się wylicytować bardzo ciekawy egzemplarz w jakże korzystnej cenie.
W obecnej chwili samochód jest już w drodze do kraju, gdzie poddany zostanie naprawie oraz adaptacji, która w pełni przystosuje go do ruchu na naszych drogach.
W obecnej chwili samochód jest już naprawiony, zarejestrowany po rozszerzonym przeglądzie w serwisie Audi, gdzie badania  potwierdziły jego profesjonalną naprawę,
Pan Krzysztof już od kilku tygodni użytkuje swoje S5 na drogach małopolski, pozostając z nami w kontakcie.
Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam swoich marzeń…

Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup samochodu przez firmę CARS-UP. Pomimo, ze jest to młoda firma na rynku, od razu wzbudzili moje zaufanie. Cały proces przebiegł bezproblemowo, w przeciągu kilku dni od złożenia zlecenia auto było już kupione, obecnie czeka na załadunek w porcie w Los Angeles. Pełen profesjonalizm, brak ukrytych kosztów oraz niskie prowizje za usługę. Zakup tak unikalnego auta i w tak korzystnej cenie wzbudził zainteresowanie wśród moich znajomych, którzy od razu zaczęli przeglądać licytacje i szukać podobnych okazji.

Dominik klient Cars-Up

Długo zastanawiałem się nad zakupem samochodu z USA. Po pierwszej rozmowie z właścicielem zdecydowałem się i dziś wiem, że była to trafna decyzja. Od kilku tygodni jestem posiadaczem samochodu który jest spełnieniem moich marzeń a sam samochód w zupełności wynagrodził czas oczekiwania na niego. Komunikacja z właścicielem na najwyższym poziomie, od początku informowany bylem na jakim etapie importu jest mój samochód. Zdecydowanie polecam zwłaszcza wszystkim sceptykom bo oszczędności są niewiarygodne w porównaniu z podobnymi modelami oferowanymi na rynku w PL. Dziękuję i szczerze polecam firmę i właściciela p.Mirka.

Mateusz klient Cars-Up
Pan Mateusz ze Świnoujścia to kolejny zadowolony klient Cars-up i nawet kilometry, które nas dzielą nie stanowiły żadnej przeszkody , aby Pan Mateusz mógł stać się ostatecznie posiadaczem wymarzonego dla siebie samochodu. Klient skontaktował się z nami za pośrednictwem stosownego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Niezwłocznie po jego otrzymaniu skontaktowaliśmy się z Klientem telefonicznie i przystąpiliśmy do ustalenia szczegółów, aby w 100% spełnić oczekiwania Pana Mateusza. Wybór dokonywany był pomiędzy Volvo XC60 a Audi Q5. Ostatecznie klient zdecydował się na Audi Q5. Przystąpiliśmy zatem do poszukiwań samochodu, który spełni wymagania klienta. Wspólnie analizowaliśmy oferty samochodów, których licytacja niebawem miała się rozpocząć i już druga zakończyła się dla nas sukcesem. Dokonaliśmy zakupu Audi w bardzo ciekawej konfiguracji , tj. w białym kolorze , który pięknie współgrał  z jasnobeżowym wnętrzem. Niewielkie uszkodzenia nie stanowiły dla nas przeszkody, by Klient ostatecznie mógł cieszyć się pełnosprawnym i nienagannie wyglądającym samochodem, bowiem firma Cars-up współpracuje  z mechanikami, którzy z ogromną pasją wykonują swoją pracę i zadowolenie klientów jest dla nich priorytetem. Niespełna po kilku tygodniach od dnia zakupu samochód znalazł się w warsztacie i został oddany w ręce specjalistów. Panu Mateuszowi nie zależało tylko na naprawie usterek mechanicznych czy lakierniczych , ale również na zadbaniu o szczegóły jak chociażby czyste i pachnące wnętrze pojazdu. Ponadto Klient zlecił nam przygotowanie pojazdu do rejestracji. W związku z powyższym zrealizowaliśmy oczekiwania Klienta. Auto za pośrednictwem firmy zajmującej się detailingiem zostało poddane kompleksowemu czyszczeniu, m.in. skórzana tapicerka została wyczyszczona, zaimpregnowana , silnik umyty oraz przystąpiliśmy do przygotowania dokumentacji niezbędnej do przedstawienia w dziale komunikacji w celu wydania tymczasowych tablic rejestracyjnych. Samochód także poddany został rozszerzonemu przeglądowi , który jest wymagany podczas rejestrowania uszkodzonych samochodów w naszym kraju. Po zakończeniu wszystkich formalności umówiliśmy się z właścicielem samochodu na jego odbiór. Po oględzinach i przejażdżce Pan Mateusz odjechał do domu swoim nowym, wymarzonym samochodem.
Panie Mateuszu! Życzymy szerokiej drogi i wiele przyjemności z podróżowania!!!
 

Pan Irek jest dowodem na to, że nie tylko potrafimy spełnić marzenia o posiadaniu konkretnego samochodu, ale również jednośladów. Wybór Pana Irka padł na prawdziwą ikonę świata motocykli, wspaniały jednoślad jakim jest Harley Davidson. Zlecenie zakupu motocykla od naszego Klienta otrzymaliśmy kilka tygodni temu i dotyczyło modelu z 2017 roku w wersji Sportster. W ubiegłym tygodniu jednoślad dotarł już do kraju i po drobnych naprawach kosmetycznych czeka na właściciela. Obecnie ustalamy termin odbioru motocykla najdogodniejszy dla naszego kolejnego klienta z Pomorza.

Panie Irku! Już nie możemy doczekać się spotkania i wspólnej przejażdżki…

Wybrałem firmę z polecenia od znajomego i wcale się nie zawiodłem. Szybko wybraliśmy motocykl, który chciałem wylicytować, a właściciel dopełnił formalności, żeby motocykl jak najszybciej dotarł do mnie. Jestem zadowolony z wyboru firmy. Teraz to ja polecam Cars-Up wsród znajomych !

Ireneusz klient Cars-Up
     Oto nasz ostatni projekt, historia Pana Damiana i jego Audi Q5…
Z początkiem marca b.r. skontaktował się z nami Pan Damian – młody przedsiębiorąca ze
Śląska. Miał jasno sprecyzowane oczekiwania względem zakupu wymarzonego samochodu.
Wybór padł na Audi Q5 w satysfakcjonującym go przedziale wiekowym i niskim przebiegiem,
koniecznie z systemem nagłośnieniowym Bang&Olufsen. System ten występuje w modelach
Audi wyłącznie w wyższych opcjach wyposażenia. Natomiast dla nas zadowolenie Klienta jest
najważniejsze, więc niezwłocznie przystąpiliśmy do poszukiwań samochodu spełniającego
wszelkie wymogi Klienta. Już po kilku dniach wytypowaliśmy kilka interesujących ofert
egzemplarzy ,których licytacja miała odbyć się w przeciągu kilku następnych dni.
Pierwsza próba wylicytowania nie zakończyła się sukcesem z uwagi, iż w licytacjach zawsze
nie startujemy sami, zainteresowanych zakupem danego samochodu jest zazwyczaj wielu.
Nie mniej jednak już podczas drugiej licytacji dokonaliśmy zakupu ciekawego egzemplarza
z 2019 z bardzo niskim przebiegiem w wersji Premium Plus i oczywiście z systemem
Bang&Olufsen. 
Po kilku dniach samochód został odebrany z placu aukcyjnego i następnie przewieziony do
portu ,w którym to przydzielono mu kontener do jego transportu do Niemiec.
Po czterech tygodniach samochód przypłynął do portu w Bremenhaven, gdzie nasi kierowcy
odebrali go przywożąc na warsztat. Z chwilą przywiezienia samochodu Pan Damian wraz ze
swoją żoną został zaproszony na pierwsze oględziny „ na żywo”.
Naprawa samochodu a następnie dostarczenie go pod dom Klienta trwała 6 tygodni.

Po 6 tygodniach samochód został naprawiony, zaadoptowany i dostarczony pod dom klienta.

Panie Damianie dziękujemy za zaufanie i życzymy radości z jazdy swoim wymarzonym Audi….

Jak najbardziej polecam Cars-Up, rzetelne podejście do tematu, świetny kontakt o każdej porze dnia i nocy, błyskawiczna transakcja, samochód w niecale 6 tygodni na podwórku. Fachowa pomoc w sprawach formalnych, brak ukrytych kosztów, następnym razem również bez wahania zadzwonie 🙂 Szczególne podziękowania dla Mirka za prowadzenie tematu od początku do końca!

Damian klient Cars-Up
 

  

  JAK TRAFIAJĄ DO NAS NASI KLIENCI ???

Bazujemy na rekomendacjach zadowolonych nabywców, którzy z satysfakcją opowiadają znajomym i rodzinie o oszczędnościach w zakupie. Podkreślają pewność historii auta jaką dają raporty amerykańskich firm ubezpieczeniowych, gdzie fałszowanie wskazań licznika jest przestępstwem federalnym podlegającym karze pozbawienia wolności.   Napięcie u klienta jest stopniowo budowane od momentu wyszukania oferty, poprzez czas oczekiwanie na dzień i godzinę rozpoczęcie aukcji i emocjonująca licytacja -life która pobudza  wyobraźnię i  zapamiętana jest jako chwila ekscytacji połączonej z odkryciem w sobie żyłki hazardzisty. Aukcja  trwająca kilkadziesiąt sekund pozwala wzbudzić lawinę emocji. Typowanie ciekawej oferty to jak wybór gwiazdkowego prezentu. Wygrywaniu licytacji zawsze towarzyszą podniecenie i euforię, przegranej jęk zawodu, kiedy to cena przekracza wyznaczony budżet a wymarzonym autem odjeżdżał inny właściciel.
Call Now Button