Menu

Samochód dla kobiet

Panie, które marzą o zakupie swojego samochodu, a które z różnych przyczyn nie posiadają   wiedzy bądź najczęściej czasu by samodzielnie wybrać i kupić swój wymarzony samochód zapraszamy do specjalnie dla Was dedykowanej propozycji:

Chciałbym zachęcić Panie do kontaktu ze mną w celu omówienia szczegółów zakupu, a przede wszystkim zaprezentowanie konkretnych ofert. Spotkanie nasze miałoby na celu ustalenie szczegółów zakupu, wytypowaniu konkretnych modeli samochodu, wspólne uzgodnienie budżetu jaki chciałaby Pani przeznaczyć na zakup, a ten w dużej mierze determinował będzie zakres naszych poszukiwań. Na podstawie jasno określonych potrzeb, sporządzę dla Pani dokładny kosztorys zakupu, który będzie obejmował zakup samochodu na aukcji w USA wraz ze wszystkimi opłatami towarzyszącymi, koszt transportu pojazdu do portu w EU, wniesienie opłat celno-skarbowych oraz dostarczenie samochodu pod wskazany adres.

Mirosław Nowak Import Aut z USA
import aut marzeniem kobiety
Miroslaw Nowak import aut z usa

Poniżej przedstawiam tabelę opłat:

kosztorys

Chciałbym jednocześnie zaznaczyć ze kupowane przez nas samochody w większości   są samochodami powypadkowymi co warto jest mieć na uwadze i pamiętać, ze zakupiony pojazd wymagał będzie naprawy.

W tej kwestii wychodzimy naprzeciw potrzebom przyszłych klientek.

Na stałe współpracujemy z profesjonalnym zakładem blacharsko-lakierniczym, który na Pani życzenie z przyjemnością poprowadzi profesjonalną naprawę samochodu, organizując zakup części wraz z jego naprawą.

Import aut z USA

Po ukończonej naprawie samochód dostarczany jest do naszego elektronika, który wykona kompleksową adaptację systemu komputerowego wraz z konwersją lamp.

Import aut z USA

Po wykonaniu tej usługi, przeprowadzamy rozszerzone badania techniczne, które  dopuszczają pojazd do ruchu.

samochód dla kobiet z usa

Pozostaje nam akcyza, która na podstawie opinii rzeczoznawcy uiszczona zostaje w urzędzie skarbowym (dla naszych klientów opinia taka  sporządzona zostaje w trybie natychmiastowym). W miedzy czasie poprosimy Panią  o rozpoczęcie rejestracji pojazdu w miejscu zamieszkania. Jeśli jest to proces „uciążliwy”, bardzo chętnie zajmiemy się rejestracją pojazdu. Po dokonaniu rejestracji, samochód gotów jest do odbioru i użytkowanu.

Samochód dla pań z usa

Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę o pytania a zapewniamy, ze otrzyma Pani wyczerpującą odpowiedź a wszelkie rozterki zostaną rozwiane.

Dodatkowo na specjalne życzenie zlecimy wykonanie atrakcyjnej oferty finansowej, u sprawdzonej firmy brokerskiej z którą na stałe współpracujemy.

 Procedura zakupu, importu, naprawy i rejestracji jest nam bardzo dobrze znaną i z ogromną przyjemnością zajmiemy się całą oprawą w przygotowaniu samochodu i oddaniu go do Pani użytkowania.

Samochód z USA dla kobiet. 

Samochód dla pań z usa
Import aut z USA
Call Now Button